У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарічанський - Слобідська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарічанський - Слобідська:

Поточний розклад електричок Зарічанський - Слобідська включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 47 хв зі станції Зарічанський і прибуває на станцію Слобідська о 06 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6413 сполученням Мартинівська - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 15 хв. Між станціями Зарічанський і Слобідська цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Маринове(09.33), Буялик(10.06), Польове(10.37), Одеса-Східна(11.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарічанський - Слобідська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарічанський Слобідська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарічанський - Слобідська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6401 Колосівка Одеса 04.47
Зарічанський
06.59
Слобідська
2 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6403 Мартинівська Одеса 05.51
Зарічанський
08.05
Слобідська
2 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути
6413 Мартинівська Одеса 09.28
Зарічанський
11.43
Слобідська
2 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути
6407 Мартинівська Одеса 16.40
Зарічанський
18.54
Слобідська
2 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарічанський -Слобідська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарічанський — Слобідська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Слобідська — Зарічанський