У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Засілля - Миколаїв Вантажний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Засілля - Миколаїв Вантажний:

Поточний розклад електричок Засілля - Миколаїв Вантажний включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 38 хв зі станції Засілля і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 08 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6321 сполученням Біла Криниця - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 1 г 25 хв. Між станціями Засілля і Миколаїв Вантажний цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Супутник(06.52), Миколаїв-Пас.(07.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Засілля - Миколаїв Вантажний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Засілля Миколаїв Вантажний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Засілля - Миколаїв Вантажний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6321 Біла Криниця Миколаїв 06.38
Засілля
08.03
Миколаїв Вантажний
1 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Засілля -Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Засілля — Миколаїв Вантажний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Миколаїв Вантажний — Засілля