У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Застав'є - Стоянів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Застав'є - Стоянів:

Поточний розклад електричок Застав'є - Стоянів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 01 хв зі станції Застав'є і прибуває на станцію Стоянів о 23 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6369 сполученням Ківерці - Стоянів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Застав'є і Стоянів цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Застав'є - Стоянів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Застав'є Стоянів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Застав'є - Стоянів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6379 Ківерці Радехів 10.34
Застав'є
11.25
Стоянів
51 хв Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 23.01
Застав'є
23.52
Стоянів
51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Застав'є -Стоянів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Застав'є — Стоянів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стоянів — Застав'є