У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завадівка - Кошмак
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Завадівка - Кошмак:

Поточний розклад електричок Завадівка - Кошмак включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 08 хв зі станції Завадівка і прибуває на станцію Кошмак о 19 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6643 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Завадівка і Кошмак цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Завадівка - Кошмак, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Завадівка Кошмак ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Завадівка - Кошмак можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Завадівка та Кошмак – 6.0 км. Ціна квитка на електричку Завадівка Кошмак складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6641 Цвіткове Миронівка 06.31
Завадівка
06.36
Кошмак
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6503 Знам'янка Миронівка 13.56
Завадівка
14.01
Кошмак
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6643 Ім. Тараса Шевченка Миронівка 19.08
Завадівка
19.13
Кошмак
5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Завадівка -Кошмак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Завадівка — Кошмак

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кошмак — Завадівка