У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завалля - Борщів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Завалля - Борщів:

Поточний розклад електричок Завалля - Борщів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 34 хв зі станції Завалля і прибуває на станцію Борщів о 19 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6472-6471 сполученням Чернівці - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 0 г 54 хв. Між станціями Завалля і Борщів цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Снятин(18.42), Вовчківці(19.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Завалля - Борщів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Завалля Борщів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Завалля - Борщів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Завалля та Борщів – 27.3 км. Ціна квитка на електричку Завалля Борщів складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6470-6469 Чернівці Коломия 06.28
Завалля
07.22
Борщів
54 хв Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Чернівці Коломия 18.34
Завалля
19.28
Борщів
54 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Завалля -Борщів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Завалля — Борщів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Борщів — Завалля