У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завалля - Чернівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Завалля - Чернівці:

Поточний розклад електричок Завалля - Чернівці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 07 хв зі станції Завалля і прибуває на станцію Чернівці о 22 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6472-6471 сполученням Коломия - Чернівці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 58 хв. Між станціями Завалля і Чернівці цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Неполоківці(06.40), Чернівці-Північна(07.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Завалля - Чернівці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Завалля Чернівці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Завалля - Чернівці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Завалля та Чернівці – 28.6 км. Ціна квитка на електричку Завалля Чернівці складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6472-6471 Коломия Чернівці 06.32
Завалля
07.30
Чернівці
58 хв Курсує щоденно - переглянути
6470-6469 Коломия Чернівці 22.07
Завалля
22.53
Чернівці
46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Завалля -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Завалля — Чернівці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чернівці — Завалля