У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зав'ялівка - Вечірній Кут
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зав'ялівка - Вечірній Кут:

Поточний розклад електричок Зав'ялівка - Вечірній Кут включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 10 хв зі станції Зав'ялівка і прибуває на станцію Вечірній Кут о 06 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6509-6510 сполученням П'ятихатки-Пас. - Тимкове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 55 хв. Між станціями Зав'ялівка і Вечірній Кут цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зав'ялівка - Вечірній Кут, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зав'ялівка Вечірній Кут ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зав'ялівка - Вечірній Кут можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зав'ялівка та Вечірній Кут – 36.0 км. Ціна квитка на електричку Зав'ялівка Вечірній Кут складає 18.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 П'ятихатки Кривий Ріг 05.10
Зав'ялівка
06.04
Вечірній Кут
54 хв Курсує щоденно - переглянути
6509-6510* П'ятихатки Тимкове 17.45
Зав'ялівка
18.40
Вечірній Кут
55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зав'ялівка -Вечірній Кут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зав'ялівка — Вечірній Кут

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вечірній Кут — Зав'ялівка