У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Балаклія-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Балаклія-1:

Поточний розклад електричок Заводська - Балаклія-1 включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 44 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Балаклія-1 о 20 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6355 сполученням Черкаси - Умань, в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Заводська і Балаклія-1 цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Балаклія-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Балаклія-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Балаклія-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводська та Балаклія-1 – 10.0 км. Ціна квитка на електричку Заводська Балаклія-1 складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Балаклія-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводська — Балаклія-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Балаклія-1 — Заводська