З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Балаклія-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Балаклія-1:

Актуальний розклад електричок по станції Балаклія-1 містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Балаклія-1 з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 07 г 05 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Балаклія-2, Перегонівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Балаклія-1 відправляються або прибувають вранці - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Цвіткове - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Балаклія-1 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6504* Цвіткове Знам'янка 07.04 1 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Балаклія-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Балаклія-1