У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Магістральна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Магістральна:

Поточний розклад електричок Заводська - Магістральна включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 53 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Магістральна о 21 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6659-6571 сполученням Лозова - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 7 г 53 хв. Між станціями Заводська і Магістральна цей електропоїзд проїжджає 30 зупинок. Серед них Гражданський(21.36), 133 Км(22.26), 96 Км(23.21), Куми(04.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Магістральна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Магістральна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Магістральна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Магістральна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводська — Магістральна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Магістральна — Заводська