У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Пашківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Пашківка:

Поточний розклад електричок Заводська - Пашківка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 25 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Пашківка о 18 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6653-6575 сполученням Лозова - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 4 г 24 хв. Між станціями Заводська і Пашківка цей електропоїзд проїжджає 38 зупинок. Серед них Гражданський(09.05), 133 Км(09.50), 96 Км(10.38), Куми(11.52), 34 Км(12.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Пашківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Пашківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Пашківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6653-6575* Лозова Полтава 08.58
Заводська
13.22
Пашківка
4 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути
6655-6577 Лозова Полтава 14.25
Заводська
18.44
Пашківка
4 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Пашківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводська — Пашківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пашківка — Заводська