У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Пост Ворскла
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Пост Ворскла:

Поточний розклад електричок Заводська - Пост Ворскла включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 47 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Пост Ворскла о 22 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6659-6571 сполученням Лозова - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 9 г 9 хв. Між станціями Заводська і Пост Ворскла цей електропоїзд проїжджає 45 зупинок. Серед них Гражданський(21.37), 133 Км(22.25), 96 Км(23.17), Куми(04.37), 34 Км(05.34), Портнівка(06.16), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Пост Ворскла, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Пост Ворскла ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Пост Ворскла можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводська та Пост Ворскла – 188.5 км. Ціна квитка на електричку Заводська Пост Ворскла складає 52.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Пост Ворскла можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводська — Пост Ворскла

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пост Ворскла — Заводська