У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Страсний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Страсний:

Поточний розклад електричок Заводська - Страсний включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 29 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Страсний о 21 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6659-6571 сполученням Лозова - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Заводська і Страсний цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Страсний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Страсний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Страсний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводська та Страсний – 11.0 км. Ціна квитка на електричку Заводська Страсний складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Страсний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводська — Страсний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Страсний — Заводська