У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зборів - Курівці-Тернопільські
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зборів - Курівці-Тернопільські:

Поточний розклад електричок Зборів - Курівці-Тернопільські включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 47 хв зі станції Зборів і прибуває на станцію Курівці-Тернопільські о 19 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6046 сполученням Львів - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Зборів і Курівці-Тернопільські цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зборів - Курівці-Тернопільські, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зборів Курівці-Тернопільські ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зборів - Курівці-Тернопільські можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6232 Красне Тернопіль 06.47
Зборів
07.18
Курівці-Тернопільські
31 хв Курсує щоденно - переглянути
6042* Львів Тернопіль 11.13
Зборів
11.44
Курівці-Тернопільські
31 хв Курсує щоденно - переглянути
6046* Львів Тернопіль 18.47
Зборів
19.18
Курівці-Тернопільські
31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зборів -Курівці-Тернопільські можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зборів — Курівці-Тернопільські

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Курівці-Тернопільські — Зборів