У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зборів - Ярчівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зборів - Ярчівці:

Поточний розклад електричок Зборів - Ярчівці включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 44 хв зі станції Зборів і прибуває на станцію Ярчівці о 18 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6042 сполученням Львів - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Зборів і Ярчівці цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зборів - Ярчівці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зборів Ярчівці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зборів - Ярчівці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зборів та Ярчівці – 7.3 км. Ціна квитка на електричку Зборів Ярчівці складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6232 Красне Тернопіль 06.47
Зборів
06.56
Ярчівці
9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6042 Львів Тернопіль 11.10
Зборів
11.19
Ярчівці
9 хв Курсує щоденно - переглянути
6046 Львів Тернопіль 18.44
Зборів
18.52
Ярчівці
8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зборів -Ярчівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зборів — Ярчівці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ярчівці — Зборів