У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Бадівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів - Бадівка:

Поточний розклад електричок Здолбунів - Бадівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 17 хв зі станції Здолбунів і прибуває на станцію Бадівка о 06 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6286 сполученням Рівне - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 59 хв. Між станціями Здолбунів і Бадівка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Семилітка(18.22), Острог(18.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів - Бадівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів Бадівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів - Бадівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Здолбунів та Бадівка – 31.2 км. Ціна квитка на електричку Здолбунів Бадівка складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6282 Здолбунів Шепетівка 06.17
Здолбунів-Пас.
06.59
Бадівка
42 хв Курсує щоденно - переглянути
6284 Рівне Шепетівка 12.18
Здолбунів-Пас.
13.01
Бадівка
43 хв Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 18.08
Здолбунів-Пас.
19.07
Бадівка
59 хв Курсує щоденно - переглянути
6288 Здолбунів Шепетівка 21.38
Здолбунів-Пас.
22.21
Бадівка
43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів -Бадівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Бадівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бадівка — Здолбунів