У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Колом'є
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів-Пас. - Колом'є:

Поточний розклад електричок Здолбунів-Пас. - Колом'є включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 17 хв зі станції Здолбунів-Пас. і прибуває на станцію Колом'є о 07 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6286 сполученням Рівне - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 14 хв. Між станціями Здолбунів-Пас. і Колом'є цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Здолбунів-Південний(18.15), Українка(18.32), Бадівка(19.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів-Пас. - Колом'є, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів-Пас. Колом'є ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів-Пас. - Колом'є можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Здолбунів-Пас. та Колом'є – 43.8 км. Ціна квитка на електричку Здолбунів-Пас. Колом'є складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6282 Здолбунів Шепетівка 06.17
Здолбунів-Пас.
07.14
Колом'є
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6284 Рівне Шепетівка 12.18
Здолбунів-Пас.
13.16
Колом'є
58 хв Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 18.08
Здолбунів-Пас.
19.22
Колом'є
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути
6288 Здолбунів Шепетівка 21.38
Здолбунів-Пас.
22.36
Колом'є
58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів-Пас. -Колом'є можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Колом'є

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Колом'є — Здолбунів-Пас.