У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зеленівка - Кобеляки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зеленівка - Кобеляки:

Поточний розклад електричок Зеленівка - Кобеляки включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 45 хв зі станції Зеленівка і прибуває на станцію Кобеляки о 21 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6878 сполученням Кременчук - Кобеляки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Зеленівка і Кобеляки цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зеленівка - Кобеляки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зеленівка Кобеляки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зеленівка - Кобеляки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зеленівка та Кобеляки – 11.9 км. Ціна квитка на електричку Зеленівка Кобеляки складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6532 Кременчук Полтава 10.09
Зеленівка
10.24
Кобеляки
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6534* Кременчук Полтава 15.34
Зеленівка
15.49
Кобеляки
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6878 Кременчук Кобеляки 18.32
Зеленівка
18.48
Кобеляки
16 хв Курсує щоденно - переглянути
6536 Кременчук Полтава 21.45
Зеленівка
21.56
Кобеляки
11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зеленівка -Кобеляки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зеленівка — Кобеляки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кобеляки — Зеленівка