У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зеленівка - Куликівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зеленівка - Куликівка:

Поточний розклад електричок Зеленівка - Куликівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 45 хв зі станції Зеленівка і прибуває на станцію Куликівка о 21 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6878 сполученням Кременчук - Кобеляки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Зеленівка і Куликівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зеленівка - Куликівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зеленівка Куликівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зеленівка - Куликівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зеленівка та Куликівка – 4.9 км. Ціна квитка на електричку Зеленівка Куликівка складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6532 Кременчук Полтава 10.09
Зеленівка
10.15
Куликівка
6 хв Курсує щоденно - переглянути
6534* Кременчук Полтава 15.34
Зеленівка
15.40
Куликівка
6 хв Курсує щоденно - переглянути
6878 Кременчук Кобеляки 18.32
Зеленівка
18.38
Куликівка
6 хв Курсує щоденно - переглянути
6536 Кременчук Полтава 21.45
Зеленівка
21.49
Куликівка
4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зеленівка -Куликівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зеленівка — Куликівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Куликівка — Зеленівка