У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зелений Гай - Комарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зелений Гай - Комарівка:

Поточний розклад електричок Зелений Гай - Комарівка включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 51 хв зі станції Зелений Гай і прибуває на станцію Комарівка о 20 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6697 сполученням Харків-Пас. - Красноград, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Зелений Гай і Комарівка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зелений Гай - Комарівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зелений Гай Комарівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зелений Гай - Комарівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зелений Гай та Комарівка – 4.1 км. Ціна квитка на електричку Зелений Гай Комарівка складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зелений Гай -Комарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зелений Гай — Комарівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Комарівка — Зелений Гай