У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Комарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Комарівка:

Актуальний розклад електричок по станції Комарівка містить всього 29 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Комарівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Красноград, Біляївка, Гаврилівка, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 22 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Артемівка, Південний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Комарівка відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Біляївка - Харків-Пас., Лихачове - Харків-Пас., Лозова - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Комарівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Комарівка - Харків від 17.00 грн. (19.1 км)

  • Комарівка - Лозова від 39.50 грн. (125.0 км)

  • Комарівка - Красноград від 27.00 грн. (77.6 км)

  • Комарівка - Лихачове від 25.00 грн. (66.4 км)

  • Комарівка - Зміїв від 20.00 грн. (36.0 км)

  • Комарівка - Мерефа від 12.00 грн. (5.6 км)

  • Комарівка - Близнюки від 43.00 грн. (145.5 км)

  • Комарівка - Краснопавлівка від 31.00 грн. (95.6 км)

  • Комарівка - Гаврилівка від 48.00 грн. (166.4 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6506 Лихачове Харків 05.48 1 хв  05.49 Курсує щоденно - переглянути
6682 Власівка Харків 06.04 1 хв  06.05 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.34 1 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 07.08 1 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
6685* Харків Красноград 07.47 1 хв  07.48 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 08.09 1 хв  08.10 Курсує щоденно - переглянути
6511 Харків Біляївка 08.14 1 хв  08.15 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 09.16 1 хв  09.17 Курсує щоденно - переглянути
6678 Красноград Харків 09.21 1 хв  09.22 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.30 1 хв  09.31 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 10.24 1 хв  10.25 Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 10.50 1 хв  10.51 Курсує щоденно - переглянути
6516* Лозова Харків 11.44 1 хв  11.45 Курсує щоденно - переглянути
6688* Красноград Харків 12.52 1 хв  12.53 Курсує щоденно - переглянути
6853* Харків Лозова 12.58 1 хв  12.59 Курсує щоденно - переглянути
6691* Харків Красноград 14.17 1 хв  14.18 Курсує щоденно - переглянути
6690* Красноград Харків 15.49 1 хв  15.50 Курсує щоденно - переглянути
7001* Харків Лозова 16.38 1 хв  16.39 Курсує щоденно - переглянути
6522 Біляївка Харків 16.56 1 хв  16.57 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 17.45 1 хв  17.46 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.51 1 хв  17.52 Курсує щоденно - переглянути
6693 Харків Красноград 17.59 1 хв  18.00 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 18.42 1 хв  18.43 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.03 1 хв  19.04 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.15 1 хв  19.16 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 20.37 1 хв  20.38 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 20.56 1 хв  20.57 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Біляївка 21.21 1 хв  21.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Комарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Комарівка