У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Комарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Комарівка:

Актуальний розклад електричок по станції Комарівка містить всього 28 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Комарівка з такими станціями і населеними пунктами як Біляївка, Дубове, Зміїв, Харків-Пас., Красноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 20 хв до пункту призначення Красноград. Найближчі станції та зупинні пункти Південний, Артемівка, Високий, Мерефа. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Комарівка відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Дубове, Зміїв - Харків-Пас., Дубове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Комарівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6531 Харків Біляївка 00.09 1 хв  00.10 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Дубове 04.00 1 хв  04.01 Курсує щоденно - переглянути
6701 Харків Зміїв 04.23 1 хв  04.24 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 04.48 1 хв  04.49 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 06.15 1 хв  06.16 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.45 1 хв  06.46 Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 06.54 1 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
6510 Мерефа Харків 07.07 1 хв  07.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6512 Лозова Харків 07.29 1 хв  07.30 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Красноград 07.47 1 хв  07.48 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 08.14 1 хв  08.15 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Лозова 09.01 1 хв  09.02 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.14 1 хв  09.15 Курсує щоденно - переглянути
6517 Харків Лозова 11.40 1 хв  11.41 Курсує щоденно - переглянути
6516* Дубове Харків 12.27 1 хв  12.28 Курсує щоденно - переглянути
6690 Красноград Харків 14.13 1 хв  14.14 Курсує щоденно - переглянути
6691 Харків Красноград 14.24 1 хв  14.25 Курсує щоденно - переглянути
6692 Красноград Харків 16.22 1 хв  16.23 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 16.25 1 хв  16.26 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.51 1 хв  17.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6693 Харків Красноград 17.59 1 хв  18.00 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 18.17 1 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 18.38 1 хв  18.39 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.00 1 хв  19.01 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.22 1 хв  19.23 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 20.37 1 хв  20.38 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.11 1 хв  21.12 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 21.19 1 хв  21.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Комарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Комарівка