У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Комарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Комарівка:

Актуальний розклад електричок по станції Комарівка містить всього 28 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Комарівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Красноград, Лихачове, Гаврилівка, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 04 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Артемівка, Південний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Комарівка відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Лихачове, Зміїв - Харків-Пас., Біляївка - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Комарівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6508 Біляївка Харків 06.34 1 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 06.46 1 хв  06.47 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 07.08 1 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Красноград 07.47 1 хв  07.48 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 08.09 1 хв  08.10 Курсує щоденно - переглянути
6511* Харків Лихачове 08.14 1 хв  08.15 Курсує щоденно - переглянути
6678 Красноград Харків 09.07 1 хв  09.08 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.14 1 хв  09.15 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Гаврилівка 09.24 1 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6852* Дубове Харків 10.16 1 хв  10.17 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 11.30 1 хв  11.31 Курсує щоденно - переглянути
6688 Красноград Харків 12.40 1 хв  12.41 Курсує щоденно - переглянути
6853* Харків Гаврилівка 12.51 1 хв  12.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853 Харків Лозова 12.51 1 хв  12.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6690 Красноград Харків 14.11 1 хв  14.12 Курсує щоденно - переглянути
6691 Харків Красноград 14.24 1 хв  14.25 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лихачове Харків 15.40 1 хв  15.41 Курсує щоденно - переглянути
7001 Харків Лозова 16.29 1 хв  16.30 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 17.44 1 хв  17.45 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.51 1 хв  17.52 Курсує щоденно - переглянути
6693 Харків Красноград 17.59 1 хв  18.00 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 18.41 1 хв  18.42 Курсує щоденно - переглянути
6524* Гаврилівка Харків 18.42 1 хв  18.43 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.15 1 хв  19.16 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 20.36 1 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6856* Гаврилівка Харків 20.36 1 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6697 Харків Красноград 20.39 1 хв  20.40 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Біляївка 21.03 1 хв  21.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Комарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Комарівка