У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7001 Харків — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Лозова номер 7001 відправляється зі станції Харків-Пас. о 16.00 і прибуває на станцію Лозова о 18.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7001 Харків - Лозова пролягає по таким станціям як Покотилівка, Мерефа, Бірки, Шурине, Безпалівка, Трійчате, Лихачове, Біляївка, Краснопавлівка, Герсеванівський, Панютине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 16.00
Покотилівка 16.17 1 хв  16.18 17 хв 
Мерефа 16.34 2 хв  16.36 34 хв 
Бірки 16.54 1 хв  16.55 54 хв 
Шурине 17.07 1 хв  17.08 1 г  7 хв 
Безпалівка 17.18 1 хв  17.19 1 г  18 хв 
Трійчате 17.33 1 хв  17.34 1 г  33 хв 
Лихачове 17.48 1 хв  17.49 1 г  48 хв 
Біляївка 18.04 1 хв  18.05 2 г  4 хв 
Краснопавлівка 18.17 1 хв  18.18 2 г  17 хв 
Герсеванівський 18.32 1 хв  18.33 2 г  32 хв 
Панютине 18.46 1 хв  18.47 2 г  46 хв 
Лозова 18.56 2 г  56 хв 

У розкладі поїзда 7001 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930