У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7001 Харків — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Лозова номер 7001 відправляється зі станції Харків-Пас. о 16.00 і прибуває на станцію Лозова о 19.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7001 Харків - Лозова пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Міст, Першотравневий, Широніне, Новоберецька, Лихачове, Краснопавлівка, Панютине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Харків-Пас. – Лозова складає 56.50 гривень. Відстань між станціями – 206.4 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

17,21,23 травня 2024року ел-д №7001 Харків-Пасажирський – Лозова буде відправлятись зі ст. Харків-Пас о 15.45, Новоселівка 15.50-15.54, Покотилівка 16.21-16.22, далі згідно діючого розкладу руху.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 16.00
Новоселівка 16.05 1 хв  16.06 5 хв 
Липовий Гай 16.11 2 хв  16.13 11 хв 
Карачівка 16.16 1 хв  16.17 16 хв 
Покотилівка 16.21 1 хв  16.22 21 хв 
Науковий 16.25 1 хв  16.26 25 хв 
Високий 16.28 1 хв  16.29 28 хв 
Зелений Гай 16.32 1 хв  16.33 32 хв 
Південний 16.35 1 хв  16.36 35 хв 
Комарівка 16.38 1 хв  16.39 38 хв 
Артемівка 16.42 1 хв  16.43 42 хв 
Мерефа 16.46 1 хв  16.47 46 хв 
Міст 16.54 1 хв  16.55 54 хв 
Бірки 17.11 1 хв  17.12 1 г  11 хв 
Першотравневий 17.20 1 хв  17.21 1 г  20 хв 
Шурине 17.25 11 хв  17.36 1 г  25 хв 
Широніне 17.41 1 хв  17.42 1 г  41 хв 
Безпалівка 17.47 1 хв  17.48 1 г  47 хв 
Новоберецька 17.55 2 хв  17.57 1 г  55 хв 
Трійчате 18.04 1 хв  18.05 2 г  4 хв 
Лихачове 18.18 1 хв  18.19 2 г  18 хв 
Біляївка 18.33 1 хв  18.34 2 г  33 хв 
Краснопавлівка 18.47 1 хв  18.48 2 г  47 хв 
Герсеванівський 19.01 1 хв  19.02 3 г  1 хв 
Панютине 19.13 1 хв  19.14 3 г  13 хв 
Лозова 19.23 3 г  23 хв 

У розкладі поїзда 7001 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930