У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Згода - Розсадник-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Згода - Розсадник-1:

Поточний розклад електричок Згода - Розсадник-1 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 20 хв зі станції Згода і прибуває на станцію Розсадник-1 о 05 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6313 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 2 г 5 хв. Між станціями Згода і Розсадник-1 цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Данилівка(14.19), Новий Буг(15.17), Горожене(16.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Згода - Розсадник-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Згода Розсадник-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Згода - Розсадник-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6317 Долинська Миколаїв 03.20
Згода
05.22
Розсадник-1
2 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 14.12
Згода
16.17
Розсадник-1
2 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Згода -Розсадник-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Згода — Розсадник-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Розсадник-1 — Згода