У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавлини - Гредьки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Журавлини - Гредьки:

Поточний розклад електричок Журавлини - Гредьки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 58 хв зі станції Журавлини і прибуває на станцію Гредьки о 07 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6314 сполученням Вижва - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Журавлини і Гредьки цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Журавлини - Гредьки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Журавлини Гредьки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Журавлини - Гредьки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6310 Вижва Ковель 06.58
Журавлини
07.03
Гредьки
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6314 Вижва Ковель 17.28
Журавлини
17.34
Гредьки
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Журавлини -Гредьки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Журавлини — Гредьки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гредьки — Журавлини