У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6310 Вижва — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Вижва - Ковель номер 6310 відправляється зі станції Вижва о 06.35 і прибуває на станцію Ковель о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6310 Вижва - Ковель пролягає по таким станціям як Борзова, Мизове, Журавлини, Гредьки, Мощена, Вербка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вижва 06.35
Борзова 06.41 1 хв  06.42 6 хв 
Мизове 06.51 1 хв  06.52 16 хв 
Журавлини 06.57 1 хв  06.58 22 хв 
Гредьки 07.03 1 хв  07.04 28 хв 
Мощена 07.11 1 хв  07.12 36 хв 
Вербка 07.23 1 хв  07.24 48 хв 
Ковель 07.30 55 хв 

У розкладі поїзда 6310 Вижва — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930