У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6310 Вижва — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Вижва - Ковель номер 6310 відправляється зі станції Вижва о 06.35 і прибуває на станцію Ковель о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6310 Вижва - Ковель пролягає по таким станціям як Борзова, Мизове, Журавлини, Гредьки, Мощена, Вербка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вижва 06.35
Борзова 06.41 1 хв  06.42 6 хв 
Мизове 06.51 1 хв  06.52 16 хв 
Журавлини 06.57 1 хв  06.58 22 хв 
Гредьки 07.03 1 хв  07.04 28 хв 
Мощена 07.11 1 хв  07.12 36 хв 
Вербка 07.23 1 хв  07.24 48 хв 
Ковель 07.30 55 хв 

У розкладі поїзда 6310 Вижва — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031