У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вижва
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вижва:

Актуальний розклад електричок по станції Вижва містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вижва з такими станціями і населеними пунктами як Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 03 хв до пункту призначення Ковель. Найближчі станції та зупинні пункти Борзова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вижва відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Вижва, Вижва - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вижва відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6310 Вижва Ковель 06.35 Курсує щоденно - переглянути
6311 Ковель Вижва 10.02 Курсує щоденно - переглянути
6314 Вижва Ковель 17.03 Курсує щоденно - переглянути
6315 Ковель Вижва 21.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вижва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вижва