У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавлини
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Журавлини:

Актуальний розклад електричок по станції Журавлини містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Журавлини з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Вижва. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 56 хв до пункту призначення Вижва. Найближчі станції та зупинні пункти Мизове, Гредьки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Журавлини відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вижва - Ковель, Ковель - Вижва. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Журавлини відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6310 Вижва Ковель 06.57 1 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
6311 Ковель Вижва 09.39 1 хв  09.40 Курсує щоденно - переглянути
6314 Вижва Ковель 17.27 1 хв  17.28 Курсує щоденно - переглянути
6315 Ковель Вижва 20.55 1 хв  20.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Журавлини можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Журавлини