У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6314 Вижва — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Вижва - Ковель номер 6314 відправляється зі станції Вижва о 17.00 і прибуває на станцію Ковель о 18.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6314 Вижва - Ковель пролягає по таким станціям як Борзова, Мизове, Журавлини, Гредьки, Мощена, Вербка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Вижва – Ковель складає 22.00 гривень. Відстань між станціями – 32.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вижва 17.00
Борзова 17.06 1 хв  17.07 6 хв 
Мизове 17.15 1 хв  17.16 15 хв 
Журавлини 17.22 1 хв  17.23 22 хв 
Гредьки 17.30 1 хв  17.31 30 хв 
Мощена 17.39 1 хв  17.40 39 хв 
Вербка 17.53 1 хв  17.54 53 хв 
Ковель 18.00 1 г 

У розкладі поїзда 6314 Вижва — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031