У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6314 Вижва — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Вижва - Ковель номер 6314 відправляється зі станції Вижва о 17.03 і прибуває на станцію Ковель о 18.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6314 Вижва - Ковель пролягає по таким станціям як Борзова, Мизове, Журавлини, Гредьки, Мощена, Вербка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вижва 17.03
Борзова 17.10 1 хв  17.11 7 хв 
Мизове 17.20 1 хв  17.21 17 хв 
Журавлини 17.27 1 хв  17.28 24 хв 
Гредьки 17.34 1 хв  17.35 31 хв 
Мощена 17.42 5 хв  17.47 39 хв 
Вербка 17.58 1 хв  17.59 55 хв 
Ковель 18.04 1 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6314 Вижва — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031