У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавлини - Ковель
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Журавлини - Ковель:

Поточний розклад електричок Журавлини - Ковель включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 23 хв зі станції Журавлини і прибуває на станцію Ковель о 18 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6314 сполученням Вижва - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 0 г 37 хв. Між станціями Журавлини і Ковель цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Гредьки(17.30), Вербка(17.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Журавлини - Ковель, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Журавлини Ковель ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Журавлини - Ковель можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Журавлини та Ковель – 18.3 км. Ціна квитка на електричку Журавлини Ковель складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6310 Вижва Ковель 06.53
Журавлини
07.30
Ковель
37 хв Курсує щоденно - переглянути
6314 Вижва Ковель 17.23
Журавлини
18.00
Ковель
37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Журавлини -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Журавлини — Ковель

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ковель — Журавлини