У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавлини - Вижва
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Журавлини - Вижва:

Поточний розклад електричок Журавлини - Вижва включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 58 хв зі станції Журавлини і прибуває на станцію Вижва о 21 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6315 сполученням Ковель - Вижва, в цьому випадку поїздка займе 0 г 25 хв. Між станціями Журавлини і Вижва цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Журавлини - Вижва, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Журавлини Вижва ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Журавлини - Вижва можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Журавлини та Вижва – 13.6 км. Ціна квитка на електричку Журавлини Вижва складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6311 Ковель Вижва 09.41
Журавлини
10.06
Вижва
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6315 Ковель Вижва 20.58
Журавлини
21.23
Вижва
25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Журавлини -Вижва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Журавлини — Вижва

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вижва — Журавлини