У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6311 Ковель — Вижва Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ковель - Вижва номер 6311 відправляється зі станції Ковель о 09.06 і прибуває на станцію Вижва о 10.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6311 Ковель - Вижва пролягає по таким станціям як Вербка, Мощена, Гредьки, Журавлини, Мизове, Борзова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 09.06
Вербка 09.12 1 хв  09.13 6 хв 
Мощена 09.24 1 хв  09.25 18 хв 
Гредьки 09.32 1 хв  09.33 26 хв 
Журавлини 09.39 1 хв  09.40 33 хв 
Мизове 09.46 1 хв  09.47 40 хв 
Борзова 09.56 1 хв  09.57 50 хв 
Вижва 10.02 56 хв 

У розкладі поїзда 6311 Ковель — Вижва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031