У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6311 Ковель — Вижва Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ковель - Вижва номер 6311 відправляється зі станції Ковель о 09.06 і прибуває на станцію Вижва о 10.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6311 Ковель - Вижва пролягає по таким станціям як Вербка, Мощена, Гредьки, Журавлини, Мизове, Борзова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 09.06
Вербка 09.12 1 хв  09.13 6 хв 
Мощена 09.24 1 хв  09.25 18 хв 
Гредьки 09.32 1 хв  09.33 26 хв 
Журавлини 09.39 1 хв  09.40 33 хв 
Мизове 09.46 1 хв  09.47 40 хв 
Борзова 09.56 1 хв  09.57 50 хв 
Вижва 10.02 56 хв 

У розкладі поїзда 6311 Ковель — Вижва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930