У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6315 Ковель — Вижва Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Ковель - Вижва номер 6315 відправляється зі станції Ковель о 20.23 і прибуває на станцію Вижва о 21.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6315 Ковель - Вижва пролягає по таким станціям як Вербка, Мощена, Гредьки, Журавлини, Мизове, Борзова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 20.23
Вербка 20.29 1 хв  20.30 6 хв 
Мощена 20.42 1 хв  20.43 19 хв 
Гредьки 20.49 1 хв  20.50 26 хв 
Журавлини 20.55 1 хв  20.56 32 хв 
Мизове 21.01 1 хв  21.02 38 хв 
Борзова 21.10 1 хв  21.11 47 хв 
Вижва 21.16 53 хв 

У розкладі поїзда 6315 Ковель — Вижва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031