У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зінці - Головачанська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зінці - Головачанська:

Поточний розклад електричок Зінці - Головачанська включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 06 хв зі станції Зінці і прибуває на станцію Головачанська о 04 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6535 сполученням Полтава-Південна - Кременчук, в цьому випадку поїздка займе 0 г 19 хв. Між станціями Зінці і Головачанська цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зінці - Головачанська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зінці Головачанська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зінці - Головачанська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зінці -Головачанська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зінці — Головачанська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Головачанська — Зінці