У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зінці - Нові Санжари
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зінці - Нові Санжари:

Поточний розклад електричок Зінці - Нові Санжари включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 54 хв зі станції Зінці і прибуває на станцію Нові Санжари о 21 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6535 сполученням Полтава-Південна - Кременчук, в цьому випадку поїздка займе 0 г 53 хв. Між станціями Зінці і Нові Санжари цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Клюшники(16.09), Ткаченкове(16.37), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зінці - Нові Санжари, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зінці Нові Санжари ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зінці - Нові Санжари можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зінці -Нові Санжари можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зінці — Нові Санжари

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нові Санжари — Зінці