У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Жмеринка-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Жмеринка-Пас.:

Розклад поїздів Знам'янка Жмеринка-Пас. на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Жмеринка-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Кропивницький, Плетений Ташлик, Новоукраїнка, Помічна, Первомайськ-на-Бузі, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.13 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Жмеринка-Пас. прибувають вони відповідно о 05.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Жмеринка-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Жмеринка-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Жмеринка-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка – Жмеринка-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Запоріжжя Львів 20.13
Знам'янка-Пас.
05.22
Жмеринка-Пас.
9 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
220 Кривий Ріг Львів 20.13
Знам'янка-Пас.
05.22
Жмеринка-Пас.
9 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
128 Запоріжжя Львів 20.13
Знам'янка-Пас.
05.22
Жмеринка-Пас.
9 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Жмеринка-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Жмеринка-Пас. — Знам'янка