У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-2 - Кам'янка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка-2 - Кам'янка:

Поточний розклад електричок Знам'янка-2 - Кам'янка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 31 хв зі станції Знам'янка-2 і прибуває на станцію Кам'янка о 18 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Знам'янка-Пас. - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 40 хв. Між станціями Знам'янка-2 і Кам'янка цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Колгоспна(08.57), Соснівка(09.57), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка-2 - Кам'янка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка-2 Кам'янка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка-2 - Кам'янка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янка-2 та Кам'янка – 61.0 км. Ціна квитка на електричку Знам'янка-2 Кам'янка складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка-2 -Кам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-2 — Кам'янка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'янка — Знам'янка-2