У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - 260 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка-Пас. - 260 Км:

Поточний розклад електричок Знам'янка-Пас. - 260 Км включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 15 хв зі станції Знам'янка-Пас. і прибуває на станцію 260 Км о 18 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Знам'янка-Пас. - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 9 хв. Між станціями Знам'янка-Пас. і 260 Км цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Знам'янка-Сортувальна(08.38), Мамаїв Яр(09.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка-Пас. - 260 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка-Пас. 260 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка-Пас. - 260 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янка-Пас. та 260 Км – 74.0 км. Ціна квитка на електричку Знам'янка-Пас. 260 Км складає 32.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка-Пас. -260 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — 260 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 260 Км — Знам'янка-Пас.