У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янський - Бантишеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янський - Бантишеве:

Поточний розклад електричок Знам'янський - Бантишеве включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 17 хв зі станції Знам'янський і прибуває на станцію Бантишеве о 16 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6808 сполученням Слов'янськ - Лозова, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Знам'янський і Бантишеве цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янський - Бантишеве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янський Бантишеве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янський - Бантишеве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янський та Бантишеве – 8.0 км. Ціна квитка на електричку Знам'янський Бантишеве складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янський -Бантишеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янський — Бантишеве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бантишеве — Знам'янський