У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зугло - Дебрецен
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Зугло - Дебрецен:

Розклад поїздів Зугло Дебрецен на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Зугло Дебрецен найчастіше зупиняються на станціях Кебанія Кішпешт, ФеріхегіАеропорт, Цеглед, Сольнок, Пюштекладань, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.29 зі станції Зугло, в кінцевий же пункт Дебрецен прибувають вони відповідно о 09.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Зугло Дебрецен є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Зугло - Дебрецен складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Зугло - Дебрецен можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
34 Будапешт Мукачево 07.29
Зугло
09.51
Дебрецен
2 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Зугло -Дебрецен можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зугло — Дебрецен

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дебрецен — Зугло