У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звірів - Дачне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Звірів - Дачне:

Поточний розклад електричок Звірів - Дачне включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 16 хв зі станції Звірів і прибуває на станцію Дачне о 22 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6359-6360 сполученням Здолбунів-Пас. - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 1 г 11 хв. Між станціями Звірів і Дачне цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Звірів - Дачне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Звірів Дачне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Звірів - Дачне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Звірів та Дачне – 33.1 км. Ціна квитка на електричку Звірів Дачне складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353-6354 Здолбунів Ковель 10.05
Звірів
11.00
Дачне
55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 16.32
Звірів
17.43
Дачне
1 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6361 Здолбунів Луцьк 22.16
Звірів
22.38
Дачне
22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Звірів -Дачне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звірів — Дачне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дачне — Звірів