У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачне - Звірів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачне - Звірів:

Поточний розклад електричок Дачне - Звірів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 47 хв зі станції Дачне і прибуває на станцію Звірів о 05 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6356-6355 сполученням Ковель - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 5 хв. Між станціями Дачне і Звірів цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Промислова(07.40), Веснянка(08.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачне - Звірів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачне Звірів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачне - Звірів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Дачне та Звірів – 12.1 км. Ціна квитка на електричку Дачне Звірів складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6352 Луцьк Здолбунів 04.47
Дачне
05.08
Звірів
21 хв Курсує щоденно - переглянути
6356-6355 Ковель Здолбунів 07.36
Дачне
08.41
Звірів
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6358-6357* Ковель Здолбунів 14.57
Дачне
15.49
Звірів
52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачне -Звірів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачне — Звірів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Звірів — Дачне