У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звиняче - Гнидава
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Звиняче - Гнидава:

Поточний розклад електричок Звиняче - Гнидава включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 22 хв зі станції Звиняче і прибуває на станцію Гнидава о 16 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6380 сполученням Радехів - Ківерці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 32 хв. Між станціями Звиняче і Гнидава цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Венгрівка(15.29), Вигуричі(16.05), Промінь(16.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Звиняче - Гнидава, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Звиняче Гнидава ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Звиняче - Гнидава можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Звиняче та Гнидава – 42.9 км. Ціна квитка на електричку Звиняче Гнидава складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6370 Стоянів Ківерці 05.27
Звиняче
06.59
Гнидава
1 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6380 Радехів Ківерці 15.22
Звиняче
16.54
Гнидава
1 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Звиняче -Гнидава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звиняче — Гнидава

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гнидава — Звиняче