У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зидьки - Балаклія
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зидьки - Балаклія:

Поточний розклад електричок Зидьки - Балаклія включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 25 хв зі станції Зидьки і прибуває на станцію Балаклія о 15 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6431 сполученням Харків-Левада - Савинці, в цьому випадку поїздка займе 2 г 0 хв. Між станціями Зидьки і Балаклія цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Геніївка(19.01), Андріївка(19.48), Вербівка(20.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зидьки - Балаклія, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зидьки Балаклія ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зидьки - Балаклія можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зидьки та Балаклія – 43.3 км. Ціна квитка на електричку Зидьки Балаклія складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6419* Харків Балаклія 10.22
Зидьки
12.22
Балаклія
2 г Курсує щоденно - переглянути
6427 Харків Ізюм 13.25
Зидьки
15.02
Балаклія
1 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Савинці 18.56
Зидьки
20.56
Балаклія
2 г Курсує щоденно - переглянути
6433 Харків Савинці 22.06
Зидьки
23.49
Балаклія
1 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зидьки -Балаклія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зидьки — Балаклія

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Балаклія — Зидьки