У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Балаклія
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Балаклія:

Актуальний розклад електричок по станції Балаклія містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Балаклія з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 39 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Шебелинка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Балаклія відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Балаклія, Балаклія - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Балаклія відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6403 Харків Балаклія 09.33 Курсує щоденно - переглянути
6402 Балаклія Харків 09.58 Курсує щоденно - переглянути
6407 Харків Балаклія 18.14 Курсує щоденно - переглянути
6404 Балаклія Харків 18.39 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Балаклія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Балаклія