У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зидьки - Пимонівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зидьки - Пимонівка:

Поточний розклад електричок Зидьки - Пимонівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 25 хв зі станції Зидьки і прибуває на станцію Пимонівка о 16 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6427 сполученням Харків-Левада - Ізюм, в цьому випадку поїздка займе 3 г 4 хв. Між станціями Зидьки і Пимонівка цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Геніївка(13.30), Шебелинка(14.20), Братське Озеро(15.13), 360 Км(16.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зидьки - Пимонівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зидьки Пимонівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зидьки - Пимонівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зидьки та Пимонівка – 95.3 км. Ціна квитка на електричку Зидьки Пимонівка складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6427 Харків Ізюм 13.25
Зидьки
16.29
Пимонівка
3 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зидьки -Пимонівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зидьки — Пимонівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пимонівка — Зидьки