У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бескит
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бескит:

Актуальний розклад електричок по станції Бескит містить всього 9 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бескит з такими станціями і населеними пунктами як Мукачево, Львів, Стрий, Чоп, Ужгород. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 47 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Опорець, Скотарське. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бескит відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів(приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями якЛьвів - Мукачево, Мукачево - Стрий, Мукачево - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок(приміських поїздів) по станції Бескит відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6501 Лавочне Мукачево 05.27 1 хв  05.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6502/6166 Чоп Львів 10.13 1 хв  10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6187 Львів Мукачево 13.09 1 хв  13.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6188 Мукачево Львів 13.29 1 хв  13.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6506 Мукачево Стрий 17.07 1 хв  17.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6189/6507 Львів Чоп 18.07 1 хв  18.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
829Л Львів Ужгород 19.16 1 хв  19.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6157 Львів Мукачево 21.28 1 хв  21.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508 Мукачево Лавочне 22.46 1 хв  22.47 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бескит можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бескит