У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Конюхів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Конюхів:

Актуальний розклад електричок по станції Конюхів містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Конюхів з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Лавочне, Стрий, Чоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 46 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Гірне, Стрий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Конюхів відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лавочне - Стрий, Львів - Чоп, Мукачево - Стрий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Конюхів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6156 Лавочне Львів 05.52 1 хв  05.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6158 Лавочне Львів 07.18 1 хв  07.19 Курсує щоденно - переглянути
6183 Стрий Мукачево 08.39 1 хв  08.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6187 Львів Мукачево 11.10 1 хв  11.11 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 12.25 1 хв  12.26 Курсує щоденно - переглянути
6185 Стрий Лавочне 13.39 1 хв  13.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6184 Мукачево Стрий 15.09 1 хв  15.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 15.58 1 хв  15.59 Курсує щоденно - переглянути
6186 Лавочне Стрий 16.59 1 хв  17.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6506 Мукачево Стрий 19.40 1 хв  19.41 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 19.44 1 хв  19.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6157 Львів Лавочне 20.45 1 хв  20.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Конюхів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Конюхів