У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6156 Лавочне — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6156 сполученням Лавочне - Львів відправляється зі станції Лавочне о 04.28 і прибуває на станцію Львів о 07.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Славське, Гребенів, Верхнє Синьовидне, Стинава Нижня, Гірне, Стрий, П'ятничани, Пісочна, Задорожна, Дмитрія, Щирець 2, Пустомити, Оброшин.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лавочне 04.28
Тернавка 04.34 1 хв  04.35 6 хв 
Славське 04.41 1 хв  04.42 13 хв 
Тухля 04.52 1 хв  04.53 24 хв 
Гребенів 05.04 1 хв  05.05 36 хв 
Сколе 05.14 2 хв  05.16 46 хв 
Верхнє Синьовидне 05.26 1 хв  05.27 58 хв 
Нижнє Синьовидне 05.32 1 хв  05.33 1 г  4 хв 
Стинава Нижня 05.36 1 хв  05.37 1 г  8 хв 
Любинці 05.41 1 хв  05.42 1 г  13 хв 
Гірне 05.46 1 хв  05.47 1 г  18 хв 
Конюхів 05.52 1 хв  05.53 1 г  24 хв 
Стрий 06.03 2 хв  06.05 1 г  35 хв 
Угерсько 06.12 1 хв  06.13 1 г  44 хв 
П'ятничани 06.18 1 хв  06.19 1 г  50 хв 
Більче 06.24 1 хв  06.25 1 г  56 хв 
Пісочна 06.33 1 хв  06.34 2 г  5 хв 
Миколаїв-Дністровський 06.42 2 хв  06.44 2 г  14 хв 
Задорожна 06.49 1 хв  06.50 2 г  21 хв 
Черкаси Львівські 06.54 1 хв  06.55 2 г  26 хв 
Дмитрія 06.59 1 хв  07.00 2 г  31 хв 
Щирець 1 07.04 1 хв  07.05 2 г  36 хв 
Щирець 2 07.08 1 хв  07.09 2 г  40 хв 
Семенівка 07.14 1 хв  07.15 2 г  46 хв 
Пустомити 07.20 3 хв  07.23 2 г  52 хв 
Глинна Наварія 07.27 1 хв  07.28 2 г  59 хв 
Оброшин 07.35 1 хв  07.36 3 г  7 хв 
Скнилів 07.43 2 хв  07.45 3 г  15 хв 
Львів 07.55 3 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6156 Лавочне — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції