У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6156 Лавочне — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6156 сполученням Лавочне - Львів відправляється зі станції Лавочне о 04.29 і прибуває на станцію Львів о 07.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Славське, Гребенів, Верхнє Синьовидне, Стинава Нижня, Гірне, Стрий, П'ятничани, Пісочна, Задорожна, Дмитрія, Щирець 2, Пустомити, Оброшин.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

з 02 червня по неділях курсувати не буде
з 2019-08-07 по 2019-12-14: з 11.08 до окремого розпорядження по неділях ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лавочне 04.29
Тернавка 04.35 1 хв  04.36 6 хв 
Славське 04.42 1 хв  04.43 13 хв 
Тухля 04.53 1 хв  04.54 24 хв 
Гребенів 05.05 1 хв  05.06 36 хв 
Сколе 05.15 2 хв  05.17 46 хв 
Верхнє Синьовидне 05.27 1 хв  05.28 58 хв 
Нижнє Синьовидне 05.33 1 хв  05.34 1 г  4 хв 
Стинава Нижня 05.37 1 хв  05.38 1 г  8 хв 
Любинці 05.42 1 хв  05.43 1 г  13 хв 
Гірне 05.47 1 хв  05.48 1 г  18 хв 
Конюхів 05.53 1 хв  05.54 1 г  24 хв 
Стрий 06.04 2 хв  06.06 1 г  35 хв 
Угерсько 06.13 1 хв  06.14 1 г  44 хв 
П'ятничани 06.19 1 хв  06.20 1 г  50 хв 
Більче 06.25 1 хв  06.26 1 г  56 хв 
Пісочна 06.34 1 хв  06.35 2 г  5 хв 
Миколаїв-Дністровський 06.43 2 хв  06.45 2 г  14 хв 
Задорожна 06.50 1 хв  06.51 2 г  21 хв 
Черкаси Львівські 06.55 1 хв  06.56 2 г  26 хв 
Дмитрія 07.00 1 хв  07.01 2 г  31 хв 
Щирець 1 07.05 1 хв  07.06 2 г  36 хв 
Щирець 2 07.09 1 хв  07.10 2 г  40 хв 
Семенівка 07.15 1 хв  07.16 2 г  46 хв 
Пустомити 07.21 2 хв  07.23 2 г  52 хв 
Глинна Наварія 07.27 1 хв  07.28 2 г  58 хв 
Оброшин 07.35 1 хв  07.36 3 г  6 хв 
Скнилів 07.43 2 хв  07.45 3 г  14 хв 
Львів 07.55 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6156 Лавочне — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30