У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернавка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тернавка:

Актуальний розклад електричок по станції Тернавка містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тернавка з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Стрий, Лавочне, Чоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 12 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Лавочне, Славське. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тернавка відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лавочне - Стрий, Мукачево - Стрий, Стрий - Лавочне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тернавка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6156 Лавочне Львів 04.34 1 хв  04.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6158 Лавочне Львів 05.59 1 хв  06.00 Курсує щоденно - переглянути
6183 Стрий Мукачево 10.04 1 хв  10.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 11.00 1 хв  11.01 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 12.49 1 хв  12.50 Курсує щоденно - переглянути
6184 Мукачево Стрий 13.48 1 хв  13.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6185 Стрий Лавочне 14.58 1 хв  14.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6186 Лавочне Стрий 15.35 1 хв  15.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 17.23 1 хв  17.24 Курсує щоденно - переглянути
6506* Мукачево Стрий 18.17 1 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 21.07 1 хв  21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6157 Львів Лавочне 22.11 1 хв  22.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тернавка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тернавка