У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коротич - Харків-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коротич - Харків-Пас.:

Поточний розклад електричок Коротич - Харків-Пас. включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 15 хв зі станції Коротич і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6316 сполученням Мерчик - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 35 хв. Між станціями Коротич і Харків-Пас. цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Рай-Оленівка(06.51), Хвилинка(07.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коротич - Харків-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коротич Харків-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коротич - Харків-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коротич -Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коротич — Харків-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків-Пас. — Коротич